Malta’da düzenlenen 2014 Çocuk Eurovision Şarkı Yarışması’nda Karadağ’ı temsil eden isimlerden biri olan Maša Vujadinović, Sırbistan’ın en çok izlenen ses yarışmalarından biri olan “Pinkove Zvezde”nin çocuk yaş grubu için olan versiyonu “Pinkove Zvezdice”ye katıldı.

Jüri üyeliğini 2008 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sırbistan’ı temsil etmiş olan Jelena Tomašević, 2010 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sırbistan’ı temsil etmiş olan Milan Stanković, 2006 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Bosna hersek’i temsil etmiş olan Hari Varešanović ve 2015 Çocuk Eurovision şarkı Yarışması’nda Sırbistan adına yarışmış olan parçanın söz ve müziğinin sahibi Leontina Vukomanović’in yaptığı ve bu sene ikinci sezonunu izlediğimiz Pinkove Zvezdice’ye tanıdık bir sima katıldı.

Çoğu performansında heyecanlı olduğu anlaşılan Maša Vujadinović, son performansında ise elenmekten son anda kurtulmuştu. Performansını izlemek için:

Maša Vujadinović, ülkesi Karadağ’ı Lejla Vulić ile 2014 Çocuk Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etmiş, toplamda 24 puan alarak 14. sırada yarışmayı tamamlamışlardı. İşte o şarkının klibi: