Kayahan Sevenlerini Çok Üzdü

 

1990 yılında Zagreb ‘te yapılan Eurovision Şarkı Yarışmasında ülkemizi temsil eden Kayahan ‘ın sevenlerinin yüreği ağzına geldi…14 Şubat ‘ta dinleyicileriyle yeniden buluşacak olan Kayahan üçüncü kez yumuşak doku kanseri tedavisi gördü. Vücudunda meydana gelen değişiklikler ise hayranlarını çok üzdü.

Her şeye rağmen 14 Şubat ‘taki konsere eşi İpek ile katılacak olan Kayahan konseri için aynı zamanda Atatürk ‘ün terzisinin 4. kuşak oğlu olan Levon Kordonciyan  ‘a özel iki adet smokin hazırlattı. Kayahan 14 Şubat ‘ta sevenleriyle Beşiktaş Balmumcu Meydanı’ında halk konserinde buluşacak. Konserde ise yıllardır küs olduğu sonunda barıştığı 1978 Eurovision temsilcimiz Nilüfer ona eşlik edecek.

Kayahan ‘a geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz ESCape News ailesi olarak.

Kayahan ülkemizi öz ve müziği kendisine ait “Gözlerinin Hapsindeyim” isimli parçasıyla Zagreb ‘te 1990 yılında temsil etmişti. Ona sahnede Demet Sağıroğlu ve İskender Paydaş eşlik ettmişti ve 21 puan alarak yarışmayı 17. sırada tamamladı.

Kaynak: Bugün

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir