Keep The Faith’in Eurovision Versiyonu Paylaşıldı!

 

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması’nda Gürcistan’ı bu yıl ulusal finali kazanan Tamara Gachechiladze “Keep The Faith” şarkısıyla temsil edecek.

Bugün ise Tamara’nın şarkısının Eurovision versiyonu kendisi tarafından  düzenlenen özel bir gecede seslendirildi.

Sanatçının sahne performansını ise ünlü Sacha Jean-Baptiste hazırlayacak. Sacha Jean-Baptiste çalışmalara 23 Mart’ta Tiflis’e giderek başlayacak. Hatırlanacağı üzere Sacha Jean-Baptiste 2015 yılında Nina Sublati’nin ve 2016 yılında ise Nika Kocharov & Young Georgian Lolitaz’ın şovunu hazırlayan isimdi.

Tamara Tel-Aviv, Amsterdam ve Madrid düzenlenecek olan etkinliklerin tümüne katılacak. “Keep The Faith”in klibi ise önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

 

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir