Kristan’ın Video Klibi Yayınladı!

 

Bu sene derslerine iyi çalıştıklarının altını çizen Bulgar yetkililer bir ödevlerini daha tamamlamış oldular. Bu sene Kristan Kostov ile temsil edilecek ülke, Beautiful Mess adlı şarkı için hazırlanan video klibini yayınladı.

20 saatten fazla süren çekim sürecine toplam 35 aktör katıldı. Müzik videosu Bulgar yayıncı kurumu BNT ile birlikte diğer iki yapımcı şirketin Virginia Records ve Symphonics arasındaki ortak çalışma ile hazırlandı. Geçmişte Kristian ile birlikte çalışan Liusi Ilarionov klibin yönetmenliğini üstlenirken Milen Dankov ise klibin koreografisinden ve konseptinden sorumluydu.  Kristian Pazar günü Eurovision öncesi tanıtım turuna başlayacak ve Londra, Tel Aviv, Amsterdam, Madrid gibi önemli şehirlerde şarkısını tanıtacak.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir