Letonya Basın Konferansı

 

Aminata ile bir yarışma da tanıştık o ikinci olmuştu ve ben üçüncü daha sonra çok yakın arkadaş olmadık ama başka bir proje de birlikte tekrardan çalıştık ve daha sonra bana bu şarkıyı gönderdi ve Amita buraya daha sonra gelecek.

Unusual final den once üç şarkı kaydettik Eurovision’dan sonra da bir single yayınlayacağız. Yeni bir hit olmasını umuyoruz.

Ben ve bir arkadaşım bir uygulama yayınlayacağız ve bu uygulamanın amacı başka sanatçılarla çalışmak isteyen ancak uzakta olan sanatçıları birleştirmek olacak.

15 yaşımda Riga’da sokak sanatçısı olarak bulunmak bana bir çok kazandırdı. Sadece bir kişinin gelip bile beni dinlemesi beni çok mutlu ediyordu. Derslerimi bile bunun için kaçırıyordum ve yaklaşık ik buçuk yıl sürdü.

Ayrıca Justs basın toplantısının başında akustik versiyonunu söyledi:

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir