Lindita Şarkısının İngilizce Sözlerini Paylaştı

 

Hatırladığınız üzere geleneksel ‘Festivali i Këngës’ adlı müzik festivalini kazanarak ülkesi Arnavutluk’u gelecek Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etmeye hak kazanan Lindita şarkısı üzerindeki çalışmalara devam ediyor.

Festival kuralları gereği Arnavutça bir şarkı ile sahnede olan Lindita yarışmadan hemen sonra şarkısının orijinal dilinin İngilizce olduğunu ve İngilizce versiyonu ile Eurovision sahnesinde olacağını bildirmişti. Bu süreçte çalışmalarına devam eden Lindita şarkısı “World”ün İngilizce sözlerini bugün sosyal medya üzerinden paylaştı. Şarkının final versiyonunu ise 12 Mart günü dinleme imkanına ulaşacağız.

Görüntünün olası içeriği: yazı

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir