Loreen: “Şarkımın tek dinlemeyle anlaşılması imkansız”

 

Dün gece tamamlanan Melodifestivalen’ın 4. Yarı Finali’nde finale çıkması kesin gözüyle bakılan Loreen 2. Şans Etabı’na kaldı…

Loreen’ın 2. Şans’a kalmasıyla hem kendi hem de tanınmış isimler Loreen’ın durumunu farklı açılardan değerlendirdi. Çoğu kişi ise sonucu “çantalı kadın” ile vermek istediği politik mesaj ile ilişkilendirdi. Konuyla ilgili Loreen şunları söyledi:

Yarışmadan sonra basın toplantısına katılmadan direkt olarak kendimi yatağa atmak istedim. Ancak sonra çok insana sarılarak destek ve güç aldım. Ardından bunun bir yarışma olduğunu kendime hatırlatarak basın toplantısına katıldım. Yarışmanın final etabında yarışmak istiyor muyum? Evet kesinlikle istiyorum. Her şey bir yana şov ile ilgili bir çok eleştiri aldım. Hepsine saygı duyuyorum.Biraz kendini beğenmiş gibi gelebilir ancak ben kesinlikle şovda kötü bir şey yaptığımı ya da olduğunu düşünmüyorum. Yalnızca şarkım tek bir defada dinlenerek anlaşılmıyor.

Bu arada gelen haberlere göre Loreen’ın takımından bir isim sonuçlar açıklanınca kendini tutamayarak ağlamış.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

1 Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir