“Madonna, Eurovision 2019’da Sahne Alacak.”

 

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, mayıs ayında Tel Aviv’de gerçekleştirilecek 64.Eurovision Şarkı Yarışmasında sahne alacak.

 

İsrailli haber sitesi Ynet’in aktardığına göre, dünyaca ünlü şarkıcının ücretini finans milyarderi Sylvan Adams karşılayacak. Yaklaşık 1 aydır bunun gerçekleşmesi için çaba sarfeden Adams’ın iş partneri Ynet’e verdiği röportajda şunları kaydetti;

“Dünyaca ünlü şarkıcıları ve kültür organizasyonlarını İsrail’e getiren Adams ile birlikte Madonna ile anlaşmaya varmak üzereyiz. Umuyoruz birkaç güne anlaşmayı imzalayacağız. Aynı zamanda Madonna gibi bir şarkıcının Eurovision’da sahne alması, yarışma için de büyük etkiye sahip olacaktır.”

Madonna’nın sahne almasının işadamına 1 milyon dolardan daha fazla bir paraya mal olacağı düşünülüyor.

 

Kaynak: Ynet

About the author

Enes

Eurovision ile ilk tanışmam 2007 yılında şans eseri olmuştu. Kanallar arasında dolaşırken denk gelmiştim ve tek bildiğim Kenan Doğulu’nun bizi temsil ettiğiydi. 2008 yılı da dahil olmak üzere izlememiş, ilgilenmemiştim. İlgimi çekmeye 2009 yılında başladım diyebilirim o gün bugündür takip ediyorum. Lizbon 2018'de yer almak kesinlikle bir hayalimin gerçekleşmesiydi, önümüzdeki yıllarda devam edeceğine inanıyorum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir