Makedonya Temsilcisi Jana Bebek Mi Bekliyor?

 

Bu sene Makedonya’yı Ukrayna’nın başkenti Kiev’de gerçekleşen 62. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek isim 23 yaşındaki genç sanatçı Jana Burčeska. 

Joacim Persson, Alex Omar, Bobi-Leon Milanov ve Florence A. isimlerinin bulunduğu bir ekiple hazırlanan ‘Dance Alone’ adlı şarkıyla sahnede olacak olan Jana, finale çıkmak için bu gece gerçekleşecek ikinci yarı finalde ilk on ülke arasına girmek zorunda. Yarışma öncesi yayılmaya başlayan bir söylenti Makedonya postcardının yayınlanmasının ardından ihtimaller güçlendi: Jana hamile mi?

Söylentilere göre genç sanatçı bebek bekliyor. Makedonya’nın bu akşam izleyeceğiniz postcardı ise Jana’nın alışveriş sırasında bebek kıyafeti seçmesiyle son buluyor. Henüz ekibi ve kendisi tarafından bu  söylenti doğrulanmasa da Jana’nın şarkısı için hazırladığı yalın sahne performansı bu söylentiyi güçlendiren diğer bir gösterge.

Peki geçmişte bebek beklerken Eurovision sahnesinde olan sanatçılarımız hangisiydi, hatırlamak için buraya tıklayın…

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir