Manel Bir Kez Daha Eurovision’a Katılmak İstiyor

 

Olaylı bir ulusal final gecesini birinci tamamlayan Manel Navarro İspanya’yı Kiev’de gerçekleştirilen Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil eden isim olmuştu. Yarışmayı sonuncu tamamlayan Manel, birçok kişiyi bu başarısız sonucunla mutlu etmişti.

Fakat tüm bu aksiliklere rağmen Manel verdiği röportajlarda Eurovision’a katıldığı için hiçbir zaman pişman olmadığını  yineliyor. En son Maria Zamora’ya verdiği demeçte genç sanatçı şunları söyledi:

“Eurovision harika bir şeydi, insanlar üç dakika olduğu düşünüyorlar ancak üzerinde aylarca süren hazırlıklar var. Bu hayatımda bir yıl daha tekrar etmeyi umduğum eşsiz, unutulmaz bir deneyim

Geçtiğimiz sene İspanya Meclisi’ne kadar uzanan skandallarla dolu ulusal finalde yaşananları hatırlamak için burayı tıklayınız.

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir