Mariette’nin Hem Sevgilisi Hem Vokalisti: Melanie Wehbe

 

Melodifestivalen’e “A million years” ile geri dönen Mariette geçtiğimiz cumartesi gerçekleştirilen 2. yarı finalde Benjamin Ingrosso ile birlikte direkt finalist olmuştu…

Mariette geçtiğimiz hafta Malmö’de gerçekleştirilen Melodifestivalen açılış partisinde kız arkadaşını basına tanıttı. Aynı zamanda hem Mariette’in hem Lisa Ajax’ın vokalistliğini yapan kız arkadaşı Melanie Wehbe ile ilgili şunları söyledi:

O gerçekten yanımda. Şu an burada. Kendimi onunla gerçekten çok iyi hissediyorum. Ancak geçtiğimiz gece bir rahatsızlık geçirdi bu yüzden aynı odada kalamadık. O kadar uzak kalmak bile bana çok zor geldi. Yaklaşık bir yıldır çıkıyoruz ancak şu an için nişanlanmadık. Fakat niye olmasın? İleride belki evleniriz. Şu an çocuk sahibi olmayı düşünmüyoruz özellikle bu hafta 🙂 . Ancak ileride çocuk sahibi olmamamız için bir neden görmüyorum.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir