MARUV: Bu Yıl En Başta Sergey’i Destekleyeceğim

 

Ukrayna Ulusal Finali Vidbir 2019‘un galibi Maruv 2019 Eurovision Şarkı Yarışması ile ilgili konuştu…

Hatırlanacağı üzere Maruv ile resmi kanal nihai karar için görüşmeler gerçekleştirmiş ve sanatçının ağır maddeler içeren anlaşmaya imza atmasını bekleyen ulusal kanal beklediğini alamamıştı. Maddelerde değişime gitmeyen kanal ısrarını sürdürünce taraflar anlaşmaya varamamış ve Ukrayna 2019 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda yer almayacağını duyurmuştu.

Maruv 2019 Eurovision Şarkı Yarışması ile ilgili şunları söyledi:

Herkesi destekleyeceğim ama tabi öncelikle performansları görmek gerekli. Sergey ile hoş ve ortak bir hikayemiz var bu yüzden elbette öncelikle onu destekleyeceğim. Ancak bunun yanında başka performanslar görmek, harika bir performans sergileyecek sanatçıları desteklemek ve ilginç şeyler görmek istiyorum.


Her şeyden anında haber olmak için “ESCape News WhatsApp Haber Bülteni“ne üye olabilirsiniz! Detaylar için buraya tıklayın.
2019 Eurovision Şarkı Yarışması hakkında genel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Spotify‘da “Eurovision Song Contest 2019” listemizden bu yılın tüm şarkılarına ulaşabilirsiniz:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir