#Melfest Oylamasına Mı Katılmak İstiyorsunuz?: Gerekli Ayarlar

 

Çoğu takipçimizden aynı soruyu alıyoruz: “Melodifestivalen’de oy kullanamıyor muyuz?”. Sizler için bunun yolunu araştırdık ve paylaşıyoruz…

Öncelikle yöntemin açık kaynak kodlu ve esnek bir işletim sistemi olması bakımından Android’e özgü olduğunu belirtelim ve baştan hatırlatalım. Telefonuz çökerse, patlarsa, çatlarsa başına bir iş gelirse sorumluluk kabul etmiyoruz!

Gelelim yönteme:

1. İlk aşamada uygulamayı kurmanız gerekiyor. Gerekli apk dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.

2. Sonrasında ise Hola Free VPN uygulamasını kurmalısınız. Bu uygulamayı kurduktan sonra bölge ayarlarını değiştirmelisiniz. Sanıyoruz hangi ülkeyi seçeceğinizi söylememize gerek yok ?

3. Hola Free VPN ile kurduğunuz Melfest uygulamasını seçiyor ve bölge ayarınızı seçiyorsunuz. Ardından “Uygulamaya güveniyorum” diyorsunuz (Dediğimiz gibi oluşabilecek yazılımsal sorunlardan sorumlu değiliz ?).

4. Son aşamada Melfest uygulamamıza gidip Facebook üzerinden kayıt olup oyumuzu veriyoruz.

Not 1: Üzgünüz IOS kullanıcıları.

Not 2: Uygulama 4. aşamada yani kayıt sırasında hata verirse yükleme işlemini tekrarladığınızda sorun çözülüyor.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

3 Comments

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir