MELOVIN Ulusal Final Şarkısını Yayınladı: Under The Ladder

 

Geçen sene Ukrayna ulusal finalinde yarışarak farklı tarzıyla izleyici kitlesinin desteğini toplayan genç sanatçı MELOVIN  sene de ülkesini temsil etmek isteyen aday sanatçılar arasında yerini buldu. MELOVIN bu sefer şansını Under The Ladder şarkısıyla deneyecek.

Geçtiğimiz sene halk oylamasında birinci olsa da jürilerden yeterli desteği göremeyen MELOVIN ulusal finali üçüncü tamamlamıştı. Bu sene sahnede ter dökecek 18 isimden biri olmaya hak kazandı ve hayranlarının bir kez daha yüzünü güldürdü. Mike Ryals ve MELOVIN birlikteliğinde yazılan Under The Ladder şarkısının müziği ise MELOVIN tarafından hazırlandı.

Ukrayna bu yıl Portekiz‘in başkenti Lizbon‘da yapılacak 63. Eurovision Şarkı Yarışması‘na göndereceği isim ve şarkıyı Vidbir 2018 ile belirleyecek. Kanal düzenleyeceği ulusal finalde yarışacak olan isimleri bugün Twitter aracılığı ile duyurdu. Ulusal finalin katılımcı ve tarihlerini öğrenmek için tıklayınız.

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir