Michael Szpak: Hem Şarksıyla Hem Sahnesiyle Eurovision Favorim Sertab Erener

 

Aslında sahneye çıkmadan önce özellikle vokallerim kousunda korkuyordum çünkü biraz hastayım ve tabi ki de bunlar giyeceğim kıyafetim değil kırmızı ceketimin tammalanmasını ve gelmesini bekliyoruz.

İsveç rock festivalini çok seviyorum ve İsveç’e bu yüzden sıklıkla geliyorum. Favori İsveç’li rock grubum “Europe”. Aerosmith’in bateristlerinden biri  benim videomu paylaştı ve benim için çok önemliydi. Sesimi korumak içi taze yumurta içiyorum.Her zaman kendim olmayı seviyorum ve hep başkalarını takip eden insanların nasıl olduğunu aklım almıyor. Ve bir sonraki albümün adı “Kendiniz Olun”.

En sevdiğim Eurovision şarkısı 2003 birincisi “Everyway That I Can” sahne şovunun enerji ve şarkının enerjisini çok seviyorum.

Bir önceki albümümü anneme adıyorum maalesef bir yıl önce onu kaybettik bu albümü bir yılda ayarladım ve tamamen duyglarımla yazdığım bir albüm.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir