Nigar Jamal: “Aşk beni depresyona sokuyor”

 

2011 yılında Düsseldorf’ta düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışmasında Azerbaycan’ı Eldar ile temsil ederek ülkesine ilk birinciliği getiren Nigar Jamal özel hayatı ile ilgili konuştu…

Azerbaycan dışında ülkemizde de çeşitli projelerde yer alan Nigar Jamal hatırlanacağı üzere Eurovision zaferinden bir süre sonra eşinden ayrılmıştı. Nigar Jamal özel hayatıyla ilgili verdiği bir röportajda geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

Beni sadece aşk depresyona sokabilir. Özel hayatımda kimse olmasa bile kendimi iyi hissediyorum. İki güzel kızım büyüyor ve annem yanımda. Kimseyi sevmiyorum. Bence en güzeli tek olmak çünkü tek olduğunuzda sinirleriniz bozulmuyor. Benim için bir erkeğin yakışıklı olup olmaması önemli değil. İyi bir insan olması önemlidir. Bana saygı duysun ve beni korusun. En önemlisi dostum olsun. Bir sanatçı ile ne evlenirim ne de sevgili olurum.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir