Nokta Atışı: #DestinationEurovision Final Tahminleri

 

Uzun bir aradan sonra ulusal final yapma kararı alan Fransa, 18 katılımcı ile başladığı serüvene 2 hafta yapılan elemeler sonucunda 8 katılımcılı bir final düzenleyecek. Final 27 Ocak Cumartesi günü TSİ ile 22,55’te başlayacaktır.

Her 2 yarıfinalden de 4’er katılımcının finale yükseldiği yarışmada birinciyi Fransa halk oyları ve ulusal-uluslararası jüri oylarının eşit kombinasyonu belirleyecek. Canlı olarak yayınlanacak olan yarışmayı France 2 kanalından izleyebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi Fransa finalinde de sizlerden sıralı ilk 5 ve sonuncu tahmini isteyeceğiz. Aşağıda vereceğimiz linkteki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde tahmininiz geçerlilik kazanmayacaktır.

Anket Formu Linki: BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Anketimiz 27 Ocak Cumartesi saat 20.00’a kadar devam edecektir. 20.00’dan sonra gönderilen cevaplar geçerlilik kazanmayacaktır.

Her sorulan soruya farklı sanatçı ve şarkısını seçmelisiniz. Sistemden kontrolü yapılacaktır.

PUANLAMA SİSTEMİ

  • 5 ve daha çok yarışmacılı ulusal finallerde;

Kaç yarışmacı olursa olsun sıralı olarak ilk 5 tahmini istenir. Bunun yanında ek olarak sizden sonuncu olacak kişiye dair ek bir tahmin istenecektir.

Not: 5 veya 6 yarışmacı varsa ek olarak sonuncu tahmini istenmez.

  1.OLAN (6 PUAN) 2.OLAN (4 PUAN) 3.OLAN (3 PUAN) 4.OLAN(2 PUAN) 5.OLAN(2 PUAN) SONUNCU (4 PUAN) ALDIĞI PUAN
X BİLDİ BİLEMEDİ BİLEMED BİLDİ BİLEMEDİ BİLEMEDİ 8
Y BİLEMEDİ BİLEMEDİ BİLEMEDİ BİLDİ BİLEMEDİ BİLEMEDİ 2
Z BİLEMEDİ BİLDİ BİLEMEDİ BİLDİ BİLDİ BİLDİ 12

About the author

Cevat ASLAN

Eurovision ile 2003 yılında büyük coşkuya şahit olarak tanıştım. Eurovision adeta benim yaşam felsefem haline geldi. Eurovision hayalimi Ukrayna'da ekip adına görev alarak gerçekleştirdim.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir