Herkese Merhaba!…

Bir Eurovision’u daha geride bıraktık. Ekip olarak Kiev’de güzel, eğlenceli ve verimli bir haftanın ardından Türkiye’ye döndük. Sonrasında ise hepimiz sınavlarla ve işlerimizle boğuşmaya başladık. Aklımızda bazı işler var onları bu nedenle biraz ertelemek durumunda kaldık.

Değerli takipçilerimiz bugün 24 Mayıs! Çifte bayram. Hem Eurovision Şarkı Yarışması’nın doğum günü hem de Türkiye’nin Eurovision zaferinin 14. yılı! Bugüne özel ödüllü bir soru hazırladık.

Bildiğiniz gibi ESCape News 2014 Eylül ayından bu yana yayında. O tarihten bugüne Eurovision dünyasında ne varsa kesintisiz olarak sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Sorumuz şu:

Sizce ESCape News kurulduğu günden bu yana, websayfası üzerinden, toplam kaç haber paylaşılmıştır?

Soru çok kişisel bir soru oldu farkındayız. Ancak çekiliş yapmadan bir ödül vermek istedik. Sizden istediğimiz bir aşağıdaki forma bir sayı girmeniz. Gelen cevaplar arasından en yakın cevabı veren ödülün sahibi olacak. Ancak soruya cevabın dışında yapmanızı istediğimiz 2 küçük şey var:

  1. Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın 🙂
  2. Bu haberin bulunduğu Facebook gönderisinin yorumuna 2 arkadaşınızı etiketleyin

Normalde ödülü söylemeyip sürpriz yapıyorduk ancak bu kez bir farklılık yapıyoruz.

Ödüllerden biri “2017 Eurovision Şarkı Yarışması Resmi Programı”. Bu program sanatçılar ve yarışma hakkında detaylı bilgileri içeriyor.

Diğer ödüller ise sürpriz olsun 🙂

Cevaplarınızı bekliyoruz!

Cevaplarınızı buradaki form ile bize ulaştırabilirsiniz. Birden fazla cevap gönderme hakkına sahipsiniz. Ancak unutmayın en son gönderdiğiniz cevabı dikkate alacağız.

NOT: Cevaplarınızı 28 Mayıs 2017 saat 23.59’a kadar göndermeniz gerekmektedir.

Herkese başarılar!