Polonya: Halk Yeniden Michał Szpak’ı İstiyor!

 

2016 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Polonya’yı “Color of Your Life” ile temsil eden Michał Szpak yarışmayı hatırlanacağı üzere 229 puan ile 8. sırada tamamlamıştı…

The Voive Poland’ın son birincisi Marta Gałuszewska ile yaptığı düet ile gündemde olan Michał Szpak’ın yeniden Eurovision’a gitmesi konuşulmaya başladı. Yapılan yorumlar ikilinin doğrudan 2018 yılında Polonya’yı Lizbon’da temsil etmesi yönünde.

Bilindiği üzere Finlandiya UMK ile temsilcisini seçeceğini açıklamış ancak ardından iç seçim ile Saara Alto’yu Lizbon’a göndermeye karar vermişti. Belki aynı taktiği Polonya uygular kim bilir?

Bu arada hemen belirtelim Polonya’nın ulusal finali Krajowe Eliminacje 2018′katılacağını Facebook üzerinden doğrulayan ilk isim geçtiğimiz yıl ülkesini temsil etmek için katılan Isabell Otrębus oldu.

Marta Gałuszewska ve Michał Szpak’ın düeti “Don’t Poison Your Heart”:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir