Rusya’nın Şarkısı Sızdı: İşte Şarkı!

 

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen 2017 Eurovision Şarkı Yarışması için Rusya tarafından görevlendirilen Yulia’nın Kırım’da verdiği konser ev sahibi ülke ile Rusya arasında krize neden olmuştu…Yulia’ya Ukrayna Hükümeti tarafından konulan ülkeye giriş yasağını araya EBU girmesine rağmen kaldırılmamış ve ülke yarışmadan çekilmek zorunda kalmıştı.

Sonrasında ise Yulia Samaylova’nın 2018 Eurovision Şarkı Yarışması için yeniden görevlendirildiği açıklanmıştı.

Yulia’nın ülkeyi Portekiz’in başkenti Lizbon’da yapılacak 63. Eurovision Şarkı Yarışması‘nda temsil edeceği şarkının Türkiye Saati ile 21.00’da 11 Mart’ta paylaşacağı açıklanmıştı. Ancak şarkı sızdı.

Yulia bu yıl ülkeyi “I Won’t Break” ile temsil edecek. Şarkıyı hazırlayanlar: Leonid Gutkin, Netta Nimrodi ve Arie Burshtein. Bu isimler geçtiğimiz yıl Yulia’nın “Flame Is Burning” şarkısını hazırlamışlardı.

İŞTE ŞARKI:

Şarkı yumuşak bir ballad değil. Güçlü bir yapısı var. Benimle ilgili.

ESCape News | INFE Germany (@escapenews)’in paylaştığı bir gönderi ()

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

1 Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir