Rusya Temsilcisini 20-23 Şubat Arasında Açıklayacak

 

Rusya’dan gelen haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Farklı isimlerin sürekli temsilci olduğu haberleri devam ederken yeni bir haber daha geldi. Bu kez temsilcinin açıklanma tarihiyle ilgili…

Gelen habere göre Rus Devlet Televizyonu’un elinde Kiev’de ülkeyi temsil edilmesi uygun görülen isimlerin bir listesi var. Bu listede yer alan isimler:  Aleksandr Panayotov, Elena Temnikova, Darya Antoniuk, Nyusha ve M. Turetsky Soprano Grubu.

Zaten hatırlayacağınız üzere farklı zamanlarda bu isimlerin Rusya’yı temsil edeceği yönünde haberleri sizlerle paylaşmıştık. Adı geçen isimlerden Darya Antoniuk bu listenin doğruluğunu onayladı ve kendisinin katılımıyla ilgili Rus Delegasyonu ise görüştüğünü ifade etti. Ardından Rusya’nın temsilcisinin 20-23 Şubat tarihleri arasında açıklanacağını ekledi.

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

1 Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir