San Marino: O isim Rodrigo Alves Mi? #ESC2019

 

Yeni yıla girmek üzereyken San Marino ulusal kanalı RTV tarafından resmi bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre San Marino, Tel Aviv için sanatçısını ve şarkını seçti!

Delegasyon başkanı Alessandro Capicchioni, “Çok yakın bir zamanda San Marino’da resmi bir basın toplantısına ev sahipliği yapacağız ve RTV’nin katılımı hakkında daha fazla ayrıntı vereceğiz” dedi. ‘Şu anda şarkının post prodüksiyonu ve video klip üzerinde çalışıyoruz’ diye ekledi. RTV Genel Müdürü Carlo Romeo ise:  “Bu yıl, İsrail’de yarışmak bizim için çok önemli olduğu için birçok teklif üzerinde çalıştık. Sonunda harika bir uluslararası sanatçı ile desteklenmiş ve onaylanmış en iyi projeyi seçtik. Ama bence çok iyi bir iş yapacağız.” dedi. Bu açıklamanın ardından gözler potansiyel temsilci hakkında arayışlara girişmişken, en son UK Celebrity Big Brother  adlı televizyon programında boy gösteren  Rodrigo Alves (sahne adıyla Aka Human Ken Doll) sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderiyle dikkatleri üzerine çekti. Gönderisine “Başarının sırrı, etrafınızdaki doğru insanlara sahip olmaktır. Bunu, gelecek yıl çıkacak olan yeni bir pop hit üzerinde çalışacağınıza inanıyor!” açıklamasını ekleyen Rodrigo, etiket olarak ise #eurovision yazmayı tercih etti. Fotoğraftaki diğer isimler ise İtalyan yapımcı Leo Marchi ve İtalyan plak şirketi sahibi Alessio Fiorucci.

Sizce bu sene San Marino yarışmada başarılı sonuç elde edebilir mi?

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir