Serdar Ortaç: “Ben katılmak istemem ama Türkiye Eurovision’da olmalı”

 

Serdar Ortaç, CRI TÜRK Radyo’da “Türkiye’nin Eurovision Serüveni” kitabı ile bilinen Michael Kuyucu’nun programına katıldı…

Micheal Kuyucu ile evliliği, sanat yaşamı ve Eurovision üzerine üzerine konuştu. İrlanda’dan Serdar Ortaç’a eşi ile birlikte İrlanda adına Eurovision şarkı yarışmasına katılmasına yönelik şunları söyledi:

Eşime hiçbir konuda hayır demem; ama iş konusunda diyebilirim. Eurovision şarkı yarışmasına birlikte katılmamız için teklif geldi diyelim. Uğraşamam ben Eurovision’la. O da zaten benim gönlümün olmadığı hiçbir şeye ısrar etmez.

Serdar Ortaç, Türkiye’nin Eurovision’a katılmaması ile ilgili de şunları söyledi:

Eurovision’da bir kere birinci olduk, daha ne istiyoruz, 10 kere mi birinci olalım? Galatasaray’ın UEFA Şampiyonu olması gibi. Katılsak iyi olur, niye soyutluyorsun ki kendini dünyadan? Katıl, bulun. Eurovision Şarkı Yarışması’nda bence bulunmak gerekir, dünyanın içinde olmak gerekir.

Röportajın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
60 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe