Sergey Lazarev Klibini Nasıl Hazırlamıştı?

 

 

Şüphesiz bu yıl en büyük hayal kırıklığı yaşayan isim Rus temsilci Sergey olmuştu. Halk olmasında birinci olmasına rağmen Jamala’yı geçemeyen Sergey’in yüz ifadesi Eurovision tarihinin unutulmayacak anlarından biriydi.

 

Fakat Sergey bu yarışma için elinden gelenin en iyisini yaptı. Gerek televizyon şovları için gerekse halk konserleri için şarkısına özel sahne performansları hazırladı, hatta bu ağır tempoyu kaldıramayan bünyesi onun sahnede bayılmasına bile neden olmuştu.

 

Sergey-Lazarev-2-605x339
Rus sanatçı şarkısının ilk tanıtımını hazırladığı müzik klibiyle birlikte yapmıştı. Bu video klip aslında bize sahne şovu hakkında birçok tüyo fısıldıyordu. Teknoloji sonuna kadar kullanılmış ve birçok insanın dikkatini çekmeyi başarmıştı.

 

Peki şarkısının klip çekimleri nasıl gerçekleşti. Sosyal medyada paylaşılan bir videoda bazı gerçekleri gözler önüne seriyor. İki gün süren çekimler bittiğinde yönetmen çok yorulduklarını söylüyor fakat çıkardıkları işten memnun oldukları hareketlerinden okunuyordu. İşte çekimlerden bazı görüntüler : 

 

 

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
61 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe