Serhat’a Diğer Bir Destek Seyyal Taner ve Tüzmen’den

 

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde sizlerle Buket Bengisu‘nun arkadaşı Serhat için çektiği destek videosunu paylaşmıştık. Diğer destek videoları ise 1987 yılında üzlemizi temsil eden Seyyal Taner ve 1998 yılında ülkemizi temsil eden Tüzmen’den geldi.


National Indoor Arena’da gerçekleşen yarışmada Unutamazsın adlı şarkıyla sahnede olan Tüzmen, geceyi 14. sırada bitirmişti. Videonun başında Serhat’a desteğini sunan ünlü isim yıllar sonra bir kez daha fanlara  ve TRT’ye seslendi ve gelecek yıllarda ülkemizi tekrardan Eurovision sahnesinde görmeyi temenni etti.

Bildiğiniz gibi bu sene Serhat şarkısını hazırlarken Olcayto Ahmet Tuğsuz ile çalıştı. Bu ünlü müzisyen Olcayto’nun ilk Eurovision tecrübesi değil. 1987 yılında ülkemizi temsil eden Seyyal Taner’in Şarkım Sevgi Üstüne adlı şarkısını da hem yazmış hem bestelemişti. Bugün Seyyal Taner sevgili arkadaşlarına eurovisiondream aracılığıyla destek videosunu gönderdi.

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
60 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe