Sertab Geri Dönüyor !

 

 

Sadece Eurovision fanlarının değil milyonların sevgilisi Sertab Erener üç yıl aradan sonra çıkaracağı Kırık Kalpler Albümü adlı on birinci stüdyo albümü ile müzik raflarına geri dönüyor. Geçtiğimiz zaman diliminde zor günler geçiren Sertab hayat arkadaşı Emre Kula ile birlikte sevenlerine böylesine hisli bir albüm hazırladı.

Çalışmalarını Amerika’da gerçekleştiren Sertab vokal kayıtlarını tamamladı. Geçen günlerde hayranlarına sürpriz yapan Sertab elektronik ortamda yeni albümünün ön sipariş alımlarını başlattı ve albümünün çıkış parçası olan ‘Kime Diyorum’ u elektronik ortamda paylaştı.

Ancak albüm çalışmaları sırasında bazı küçük sıkıntılar da yaşanmamış değildi.  Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Sertab Erener, albümün adını ‘Kırık Kalpler’ koymaya karar verdi. Emre Kula ise dedikodulara yol açar korkusuyla buna karşı çıktı. Ama tüm ekip bastırınca çaresiz kaldı.

 

 

 

 

 

Kırık Kalpler Albümü Şarkı listesi

 1. Açılış
 2. Aşk Beni
 3. Olsun
 4. Karbeyaz
 5. Kafi
 6. Şiirin Bir Üstü
 7. Tek Başıma
 8. İnsanım Nihayetinde
 9. Gitsem
 10. Kime Diyorum
 11. Kime Diyorum (Pop Remix)

 

Not : Albümü tüm müzik marketlerde 3 Haziran’dan itibaren bulabilirsiniz.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir