Sertab’ın Hayali Gerçek Oldu: İşte Yeni Rock Grubu “Oceans of Noise”!

 

Sanat hayatında 25’inci yılını kutlayan Sertab Erener uzun süredir hayalini kurduğu ve vokalistliğini üstlendiği “Oceans of Noise” adlı rock grubuyla müzikseverlerle buluşmak için gün sayıyor.

Sertab Erener’in vokalistliğini yaptığı, gitarda kocası Emre Kula, bas gitarda Eser Ünsalan, keyboardda Ozan Yılmaz ve davulda Alpar Lü’nün yer aldığı rock grubu “Oceans of Noise” yakın zamanda dinleyiciyle buluşacak.Grubun ilk eseri Türkiye’nin Oscar adayı “Ayla” filmi için bestelediği aynı isimli şarkı oldu. Filmin gösterime girmesiyle dinleyici ilk kez şarkıyı dinlemiş olacak. Aynı zamanda “Ayla” adlı şarkının İngilizce versiyonu “Finding White In Black” de eşzamanlı yayınlanacak. Şarkının video klibini ise “Ayla” filminin yönetmeni de olan Can Ulkay çekti.

Prodüktörlüğünü ve mixlerini bugüne kadar 4 kez Grammy, 1 kez de Latin Grammy Ödülü’ne aday gösterilen usta prodüktör ve müzisyen Joel Hamilton’un üstlendiği Oceans of Noise’un diğer single’ı “The Age of Ghouls” ise Kasım ayında müzikseverlerle buluşacak. Mastering’ini Grammy ödüllü Joe LaPorta’nın, Sterling Sound New York’ta yaptığı grubun mini albümü ise yeni yılda piyasada olacak.

Kaynak:DHA

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir