Sevgilisinden Francesco Gabbani’ye Büyük Jest

 

Sanremo zaferinin ardından Eurovision Şarkı Yarışması’nda İtalya’yı bu yıl “Occidentali’s Karma” şarkısıyla temsil ederek yarışmayı 6. sırada tamamlayan Francesco Gabbani bu kez aşk hayatı üzerine konuştu…

OGAE oylamasından bahislere çoğu platformda favori gösterilen ve Youtube’da klibi izlenme rekoru kıran Francesco Gabbani yarışmayı 334 puan ile 6. sırada tamamladı. Eurovision dönüşü ise verdiği röportajda aşk hayatından ve Eurovision sürecinde nişanlısının desteğinden bahsetti. Hemen belirtelim Francesco’nun dövme sanatçısı olan nişanlısı Dalila Iardella geçtiğimiz günlerde sevgilisine destek için vücuduna çıplak maymun dövmesi yaptırdı.

Franceso ise şunları söyledi:

Beni her zaman mutlu ediyor ve destekliyor. Sevgilimden çok suç ortağım gibi. Benim dövmem içimde bu nedenle tekrar vücuduma bir dövme yaptırmaya gerek duymuyorum.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir