Her yıl Eurovision ürünlerine yenisini ekleyen Eurovision’un resmi ürün satış sitesi shop.eurovision.tv’den bu yıl büyük bir sürpriz geldi…

Geçtiğimiz haftaki delegasyon başkanları toplantısı sırasında bu yılın Eurovision ürünlerinin bir kısmı sızmıştı. Öncesinde ise shop.eurovision.tv adresinden her yıl genel olarak satılan formattaki ürünlerin ön satışları başlamıştı. Bugün ise shop.eurovision.tv yeni Eurovision paketini tanıttı!

Eurovision Şarkı Yarışması tarihinde (en azından plakların piyasadan kalktığı günden bu yana) Eurovision albümü plak olarak satışa sunulacak. Bu yıl Eurovision 2017 albümü 4 farklı renkten oluşan (“12, 180g) plaklar ile satın alınabilecek.

Ancak söz konusu plakları özel bir paket içerisinde alabilmek mümkün. Toplamda 6 üründen oluşan paketin bedeli ise yalnızca 139 Eurocuk. Peki paketin içerisinde neler var?:

– 4 farklı renkten oluşan Eurovision 2017 tasarımlı 4 plak (“12, 180g)
– Plak saklama kutuları
– Eurovision 2017 CD’si
– 56 sayfalık plaklar ile aynı boyutta sanatçıların HD resim ve biyografilerinin yer aldığı öze kitapçık
-Eurovision albümünün dijital versiyonunu indirebilmek için kod
-Koleksiyonere ait olduğunu gösteren özel seri numarası

23 Temmuz’da satışa çıkacak olan pakete buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yılın CD’si 28 Nisan itibariyle satışa çıkacak ve fiyatı 19.95 Euro olacak. Resmi DVD ve Blu ray ise 23 Temmuz itibariyle satışta olacak. Satışı devam eden diğer ürünlere shop.eurovision.tv adresinden ulaşabilirsiniz.

Logo açıklandığı gün ise hatırlanacağı üzere logonun ürünlerde nasıl kullanılabileceğine ilişkin taslak bir çalışma paylaşılmıştı. Taslak çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz.