Shy’m Eurovision’a mı Gidiyor? “Risk almayı çok severim ama…”

 

Hayır, Shy’m’ı Eurovision’da Fransa’nın temsilcisi olarak asla görmeyeceğiz. La Malice şarkısının sahibi olan sanatçı Grand 8 adlı talk-show programında teklifi neden reddetmek zorunda kaldığını açıkladı. 

Shy’m Eurovision İçin Hazır Değil 

2011’de Shy’m’in Eurovision Şarkı Yarışması’nda Fransa’nın temsilcisi olacağına dair iddialar ortaya atılmıştı. Ancak sonuç olarak opera sanatçısı Amaury Vassily seçilmişti. Fransız komitesinin Fransa’yı yarışmada temsil etmesi için seçtiği adayın teklifi reddettiği ortaya çıktı.

Bu Büyük Bir Risk Olur
Aïda Touihri’nin kendisine bu konu hakkında soru yöneltmesi üzerine: “Başarımızı, coğrafi ve politik nedenlerden dolayı alamadığımız iyi sonuçları ele aldığımız zaman, bu büyük bir risk. Şu an böyle bir riski göze alamıyorum. Risk almayı severim ancak bu noktada değil.”

Shy’m – La Malice:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
60 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe