Sırbistan’ı Jelena Karleuša Mı Temsil Edecek?

 

İddialar gitgide büyüyor! Türkiye’de son zamanlarda eşi Duško Tošić’in Beşiktaş’a transfer olması sayesinde gündeme gelen, dünyada ise Kim Kardashian’ın kendisinin tarzına öykünmesiyle gündeme bomba gibi oturmuş olan isim Jelena Karleuša’nın bu sene Sırbistan için Eurovision yolunda olduğu konuşuluyor.

Yerel medyadaki iddiaların ardından kendi hesabından bu konu hakkında paylaştığı tweet, iddiaların güçlenmesine sebep oldu.

Ardından, Sırbistan’a ilk defa Eurovision birinciliği getiren isim Marija Šerifović, Twitter hesabından “Ne düşünüyorsunuz? Eurovision 2016 için Jelena Karleuša mı?” mesajını paylaştı.

Henüz kesin bir açıklama yapılmasa da iddialar kesinliğini gün geçtikçe artırıyor ve Sırbistan’da konuşulmaya devam ediyor.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir