Sırbistan: Tijana Şarkısının Tam Versiyonunu Paylaştı

 

Sırbistan devlet kanalı RTS’nin resmi olarak yayınladığı habere göre temsilcilerinin Tijana Bogićević olduğunu öğrenmiştik…

Amerika’da yaşayan Tijana 2011 Eurovision Şarkı Yarışması’nda backvocal olarak yer almıştı. Görevlendirme usulü ile seçilen sanatçı bu yıl yarı final etabının ardından finale kalması durumunda 13 Mayıs’taki finalde yarışacak.

Şarkısını Borislav Milanov, Bo Persson, Johan Alkenas ve Lisa Ann-Mari Linder gibi isimlerle hazırlayan Sırp sanatçı yarışmaya oldukça iddialı geliyor. Bu ekip aynı zamanda 2014 Eurovision Şarkı Yarışması galibi Conchita ve geçen sene şarkısıyla oldukça yankı uyandıran Bulgaristan temsilcisi Poli’nin de birlikte çalıştığı isimler.

Geçtiğimiz günlerde şarkısından kısa bir bölüm paylaşan sanatçı bugün tam versiyonunu paylaştı. Tijana’nın şarkısının tam versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir