Sirusho: “Açık arayıp durmayı bırakın eğlenmeye bakın!

 

Sırbistan’ın 2008 yılında ev sahipliği yaptığı Eurovision Şarkı Yarışması’nda Ermenistan’ı “Qélé Qélé” ile temsil ederek 4. olan Sirusho Eurovision Şarkı Yarışması üzerine konuştu…

2008 yılında Ermenistan’ı temsil eden ve en iyi derecesini kazandıran Sirusho Eurovision’un bir eğlence olduğunu ve sonuçlar üzerine çok düşünülmemesi gerektiği şeklinde konuştu.

Eurovision bir müzik festivalidir. Elimizden gelen en iyi şekilde kendimizi göstermeye çalışmalı ancak en önemlisi eğlenmeli ve seyircileri eğlendirebilmeliyiz. Bunun bu yıl başarılı bir şekilde yapıldığını düşünüyorum. Sadece müzikten zevk almaya bakın yanlış arayıp durmayın.

Dünyanın farklı ülkelerinde konserler veren ancak Ermenistan’da şu ana kadar hiç solo konser vermeyen sanatçı şunları söyledi:

Ermenistan’da konser vermek çok büyük bir sorumluluk gerektiriyor. Ya seyahat etmekle ya da yeni şarkılar hazırlamakla meşgulüm. Ancak her şeye rağmen Erivan’da yakın gelecekte bir konser vermek için elimden geleni yapacağım.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir