Soğuk Ülkenin Sıcak Prensi Alexander ile Bir Gün: “Meet&Greet with Alexander”

 

2009’da Rusya’da gerçekleştirilen 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nın birincisi Alexander Rybak, İstanbul Taksim’de kaldığı otelde Türk hayranlarıyla bir araya geldi…Planlanan vaktin iki katından fazla zaman ayıran Rybak, kalabalık ve yoğun ilgiye de doydu. Rybak, hayranlarıyla tek tek ilgilenip fotoğraf ve video çektirdi. İmza isteklerini de geri çevirmeyen Alexander Rybak oradakilere mini bir konser vermeyi de ihmal etmedi. Türk hayranlarına iltifatları ve sevimli halleri gözden kaçmadı.

Dün gece Alexander Rybak ile❤️ #eurovision #alexanderrybak #eurovision2009 #fairytale

ESCape News (@escapenews)’in paylaştığı bir gönderi ()


Önümüzdeki projelerinde Türkiye’de de menajerinin olacağını ve işlerini Türkiye’den de yöneteceğini söyleyen Rybak, Türkiye’deki ekonomik ve siyasal karmaşıklık sebebiyle konserlerinin iptal edildiğini ve bunun için üzgün olduğunu belirtti. Yeni bir proje için Romanya’ya giden Rybak, İstanbul’dan aktarma yaparak Türkiye’deki takipçilerinin gönlünü kazanmak istediğini söyledi. İstanbul sonrasında Atina ve Varşova’daki takipçileriyle görüşecek.

Ekibimiz Alexander Rybak’ın İstanbul buluşmasında idi! #eurovision #fairtale @rybakofficial

ESCape News (@escapenews)’in paylaştığı bir gönderi ()

İşte merakla beklenen sorunun cevabı: “Alexander Rybak 13 Ağustos’ta İstanbul’da nerede olacak?”

ESCape News (@escapenews)’in paylaştığı bir gönderi ()

Haber: Cansu Kızıl

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir