Spoiler 2: Hollanda’nın Sahne Performans Videosu da İnternette!

 

Kıbrıs temsilcisi Eleni’den sonra Hollanda temsilcisi Waylon da internet kurbanı oldu. Twitter üzerinden paylaşılan videoda sanatçının performansı kamera açılarıyla sızdırıldı.

2014 yılında aldığı ikincilikle bu sene sahnesi merakla beklenen isimlerden biriydi Waylon. Bu aşırı ilgi bazı durumlarda bazı talihsiz durumların yaşanmasına da neden olabiliyor. O durumlardan biri sahne performansının internet ortamına sızması ve tüm büyünün bozulması. Hatırlayacağınız üzere benzer ilgi 2016 yılında Rusya ve Ermenistan temsilcileri üzerinde de mevcuttu. Bu iki isim aynı durumdan nasibini almıştı.

Bir Facebook kullanıcısının internet ortamına sızdırdığı videoda hem arenanın ambiyansına hem de ekranlarda Eleni’nin performansının nasıl görüneceğine dair ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Video için burayı tıklamanız yeterli. (Click here to watch.)

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir