Spoiler: Yılın En Net Sızıntısı Kıbrıs’ın Başına Geldi. İşte Eleni’nin Performansı!

 

Bu sene prova döneminde en çok beğeniyi Kıbrıs temsilcisi aldı desek yanlış olmaz. Bunun en somut göstergesi ise bahisler oldu ve Eleni büyük bir sıçrayış yaşayarak ilk onda kendine yer buldu. 

Birinci provalardan görüntülerin gelmesiyle Eleni’nin sahne performansı çok merak edildi. Dansıyla ve enerjisiyle sahneyi dolduran Eleni basın merkezinde en çok alkışı alan isimlerden biri. Bu aşırı ilgi bazı durumlarda bazı talihsiz durumların yaşanmasına da neden olabiliyor. O durumlardan biri sahne performansının internet ortamına sızması ve tüm büyünün bozulması. Hatırlayacağınız üzere benzer ilgi 2016 yılında Rusya ve Ermenistan temsilcileri üzerinde de mevcuttu. Bu iki isim aynı durumdan nasibini almıştı.

Bir Facebook kullanıcısının internet ortamına sızdırdığı videoda hem arenanın ambiyansına hem de ekranlarda Eleni’nin performansının nasıl görüneceğine dair ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Video için burayı tıklamanız yeterli.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
61 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe