Sunucular 8 Ocak’ta Açıklanıyor!

 

Portekiz kanalı RTP, sunucuların 8 Ocak Pazartesi günü duyurulacağını açıkladı. Geçen yıl Kiev’de slogana uygun olarak 3 erkek sunucuyla çeşitliliği kutladık(!) Peki 8 Ocak’ta açıklanacak ve bu yıl Lizbon’da yarışmayı sunacak isim kim yada kimler olabilir? İşte Portekiz kanalı RTP’nin potansiyel sunucu adaylar:

Sílvia Alberto: Uzun yıllardır Portekiz ulusal finali Festival da Canção’yu sunan 36 yaşındaki Sílvia, gerek İngilizcesi ile gerek sempatikliği ile gelecek yılın en güçlü adayı.

Joana Teles: Çiçeği burnunda güzel annemiz Joana, aslında tanıdık simalardan. 2011 ve 2014 yıllarında Portekiz’in oylarını sundu ve Portekiz ulusal finali Festival da Canção’da sunuculuk da yaptı.

Suzy: 2014 yılında ülkesini “Quero Ser Tua” ile temsil eden Suzy İngilizcesi ile ön planda. Ayrıca 2015 yılında Portekiz’in oylarını da sundu. Ancak sunuculuk deneyimi yok.

Filomena Cautela: Bu yıl Portekiz’in oylarını sunan Filomena adı ön planda olan bir başka isim.

İsmi sunuculuk için geçen diğer isimler:
Sónia Araújo
Catarina Furtado
Luísa Sobral

About the author

Mehmet Taha Kadaş

Eurovision benim için vazgeçilemez bir olay hem de her yıl. İlk tanışmam 2005 yılında oldu. 2009'da ise tavan yaptı. Final gecesi benim için yılın en önemli günü. Kısacası Eurovision Obsesyonum var.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir