Tamara’nın Şov İçin Çalışacağı İsim Belli Oldu

 

Gürcistan’ı bu yıl Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek olan  Tamara Gachechiladze’nin sahne şovu için çalışacağı isim açıklandı…

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması’nda Gürcistan’ı bu yıl  Tamara Gachechiladze “Keep The Faith” şarkısıyla temsil edecek.

Sanatçının sahne performansını ise ünlü Sacha Jean-Baptiste hazırlayacak. Sacha Jean-Baptiste çalışmalara 23 Mart’ta Tiflis’e giderek başlayacak. Hatırlanacağı üzere Sacha Jean-Baptiste 2015 yılında Nina Sublati’nin ve 2016 yılında ise Nika Kocharov & Young Georgian Lolitaz’ın şovunu hazırlayan isimdi.

Tamara Tel-Aviv, Amsterdam ve Madrid düzenlenecek olan etkinliklerin tümüne katılacak. “Keep The Faith”in klibi ise önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

 

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir