Bu sene ulusal finalinde yarışacak sanatçıları farklı bir formatla belirleyen Ukrayna kanalı henüz sanatçı ve şarkılarla ilgili resmi bir açıklama yapmasa da Tatyana Reshetnyak resmi YouTube kanalında kendi şarkısını paylaştı. 

TAYANNA adıyla sahnede olacak sanatçı kendisi ve şarkısıyla ilgili birçok bilgi verdi ve şunları söyledi: ” Bu serüvene, Alan Badoev bana verdiği yeni sahne ismiyle başlamak istiyorum. Zaferime inanıyorum. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum.”

Sanatçı ulusal finalde “I Love You” adlı şaykıyla sahne alacak. Bu şarkı yakın zamanda görücüğe sunduğu Portraits adlı tekli çalışmasının bir başka versiyonu olacak. Şarkının yeni versiyonu Max Barskih ile birlikte hazırlandı. Bu süreçte MAx, şarkının söz yazarlığı ve ses yönetmeni olarak görev aldı.

Umuyorum ki şarkım tüm dünyadaki kadınların yüreğinde bir yankı uyandıracak. Bu şarkı benim özel hikayem ancak biliyorum hepimiz bu hikayeye aşinayız. Melankolik anların sizleri düşürmesine izin vermeyin. Devam etmeli, güçlü kalmalı ve dünyaya aşkı getirmelisin.

TAYANNA – I Love You

TAYANNA – Portraits