Rusya’nın en meşhur pop yıldızlarından biri olan ve 1995 yılındaki Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil eden Philipp Kirkorov, Amerika Birleşik Devletleri’nde geride bıraktığımız seçim için iki ay önce Donald Trump’ın kazanmasını ümit ettiğini belirtmişti. Duası kabul olan Philipp Kirkorov muhtemelen bugün çok mutludur.

1994 yılında Donald Trump’ın Atlantic City’deki casinosuna şarkı söylemek için davet edilen ve o günden beri onun bir fanı olan Philipp Kirkorov Donald Trump’ın kazanmasıyla ülkesi ile ABD’nin yakınlaşacağını öne sürdü ve şunları söylemişti:

Kendisi büyük bir zeka, iş adamı ve insan. Çünkü her zaman hoş ve kibar biri. O bir centilmen. Miss Universe’te jüri üyesiydim ve kendisi beni Rusya’yı temsil etmem için davet etti. Donald Trump seçimleri kazanırsa ülkem ile ABD arasında çok yakın ilişkiler gerçekleşecektir. Bunun için dua ediyorum. Bizler iki büyük milletiz. Bu nedene birlikte olmalıyız. Bence o Rusya’yı seviyor. Birbirimizle yakın ilişkiler içinde olmaya ihtiyacımız var.