Türk Fanlara “Anna Trincher” Sürprizi

 

Bu sene Ukrayna’yı Çocuk Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek Anna Trincher, yarışmaların sıkı takipçisi olan Türk fanların yakından tanıdığı bir isim aslında…

Ann Trincher, uluslararası dil ve kültür festivali için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle gerçekleştirilen Türkçe Olimpiyatları finalinde sahne almış ve derece kazanmış bir isim olmuştur.

Finali Romanya’da gerçekleştirilen 13. Türkçe Olimpiyatları’nda seslendirdiği “Masum Değiliz” şarkısıyla gecede Ukrayna’ya ikinciliği kazandıran Anna şimdi ise Çocuk Eurovision Şarkı Yarışması’nda Ukrayna adına yarışacak. Ona şimdiden başarılar diliyoruz.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir