Türkvizyon 2018, Ankara veya Antalya’da Yapılacak

ANTALYA, TURKEY - Ali Ihsan Ozturk / Anadolu Agency
 

2 senelik aranın ardından tekrar yapılacak Türkvizyon Şarkı Yarışması idelreal ‘in bildiğine göre Ekimin ilk haftasında Ankara veya Antalya’da yapılacak.

Yarışma iptal edilmeden önce gerçekleştirileceği şehir hakkında bir çok bilgi gelmiş bunları da sizle anbean paylaşmıştık. Antalya, Ankara ve İzmir adı geçen şehirler arasındaydı. Ancak yarışma iptal edildiği için bunları göremedik.

Bu sene için ise ismi geçen iki şehir Antalya ve Ankara tarih ise Ekimin ilk haftası. Henüz resmi bir açıklama gelmezken Belarus temsilcisinin paylaşımında Ankara ve Antalya’yı etiketlemesi bu ihtimalleri güçlendirdi.

About the author

Enes

Eurovision ile ilk tanışmam 2007 yılında şans eseri olmuştu. Kanallar arasında dolaşırken denk gelmiştim ve tek bildiğim Kenan Doğulu’nun bizi temsil ettiğiydi. 2008 yılı da dahil olmak üzere izlememiş, ilgilenmemiştim. İlgimi çekmeye 2009 yılında başladım diyebilirim o gün bugündür takip ediyorum. Lizbon 2018'de yer almak kesinlikle bir hayalimin gerçekleşmesiydi, önümüzdeki yıllarda devam edeceğine inanıyorum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir