Ukrayna Ulusal Final Tarihlerini Açıkladı!

 

STB ve UA:Pershiy kanallarının ortaklaşa düzenlediği ulusal finalle temsilcisini belirleyecek olan Ukrayna yarışma tarihlerini açıkladı.

Geçen senenin aksine ekstra bir yarı finalin daha yapılacağı ulusal final maratonunda, eleme turuna kalmaya hak kazanan yarışmacılar  4, 11 ve 18 Şubat (Cumartesi akşamları, 18:00 yerel saat) tarihlerindeki yarı final turlarında 25 Şubat’ta yapılacak büyük finalde yarışmaya hak kazanmak için şarkılarını seslendirecekler. Bu şovlar televizyon aracılığıyla izlenebileceği gibi canlı izlemek isteyen fanlar için de olanaklar mümkün. Satışa sunulan bilet fiyatları yarı final turları için 170-890 UAH arasında değişiklik gösterirken, büyük final için ise 250 to 1490 UAH. Biletlere şimdiden sahip olmak isteyenler buradan ulaşabilirler.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
61 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe