1989 yılında İtalya’da doğan Mariano Di Vaio, çocukluk hayali olan modelliği gerçekleştirmek için 18 yaşında Londra’ya taşınıyor ve bu şekilde başlıyor aktörlük/modellik serüveni. Şu an tam zamanlı modelliğin yanı sıra  aynı zamanda kendisine ait mdvstyle.com adlı  blogu ile ilgileniyor.

Di Vaio’nun şu anki Instagram takipçi sayısı 4.5m ve bu sayı her geçen gün artıyor.  İtalya’da Siyaset Bilimi okuyan Di Vaio. 18 yaşında İngilizce öğrenmek için Londra’ya gittim. Siyasetin kendisine uygun olmadığının farkına varan Vaio, gelecek olduğunu düşündüğü bloggerlığa başlıyor ve bu sayede milyonlara ulaşıyor.

 

Di Vaio gün içerisinde facebook sayfasında paylaştığı bir gönderiyle Eurovision severleri şaşkına çevirdi. İsterseniz bu mini videoya siz de bir göz atın.

 

And this song is dedicated to all of you… But.. Wait till the end!! #GrandeAmore Il Volo ?❤️ Italian Proud ! This guys are just great!

Posted by Mariano Di Vaio on 18 Şubat 2016 Perşembe

 

Geçen senenin en popüler isimleri ile çektiği videoyu hayranlarıyla paylaşan Mariano beğeni yağmuruna tutuldu.  II Volo bir çok kişinin favorisi olarak gittiği Viyana’da Rusyanın aldığı 292 puanla geceyi üçüncü olarak tamamlamıştı.