VIDEO INTERVIEW: We Talked About #Eurovision With Dr.Eurovision!

 

Eurovision dünyasının duayenlerinden Almanya ve Eurovision denince akla gelen ilk isimlerden Dr.Eurovision ile İstanbul’da biraraya geldik.

Eurovision Şarkı Yarışması hakkında merak ettiklerimizi sorduğumuz sohbette Dr.Eurovision( Irving Wolther) çok ilginç noktalara da parmak bastı, kendisinin Almanya’da gerçekleştirmeyi planladığı UNESCON festivali hakkında bizlere bilgi verdi (bir Türk eurovision temsilci de katılıyor -videomuzda 🙂).

UNESCON Festivali bu yıl ilk defa Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleştirilecek. 28-30 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte “6” On yıllık zaman aralıklarından bir katılımcı yer alacak ve bu eski Eurovision yarışmacıları çok özlediğimiz orkestra ile yer alacak 💃🏽🕺🏽. Detaylı bilgi ve bilet fiyatları için
https://www.unescon.de/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İşte keyifli sohbetimiz;

About the author

Enes

Eurovision ile ilk tanışmam 2007 yılında şans eseri olmuştu. Kanallar arasında dolaşırken şöyle bir görmüştüm ve de Kenan Doğulu’nun bizi temsil ettiğini biliyordum ama 2008 yılı da dahil olmak üzere izlememiş, ilgilenmemiştim. İzlemeye 2009 yılında başladım o gün bugündür devam ediyorum. Ev sahibi ülkeye gitmek, yıllardır televizyondan izlediğim etkinliği canlı takip etmek 2018 yılının getirmesini istediklerimden.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
58 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe