VIDEO INTERVIEW: We Talked About #Eurovision With Dr.Eurovision!

 

Eurovision dünyasının duayenlerinden Almanya ve Eurovision denince akla gelen ilk isimlerden Dr.Eurovision ile İstanbul’da biraraya geldik.

Eurovision Şarkı Yarışması hakkında merak ettiklerimizi sorduğumuz sohbette Dr.Eurovision( Irving Wolther) çok ilginç noktalara da parmak bastı, kendisinin Almanya’da gerçekleştirmeyi planladığı UNESCON festivali hakkında bizlere bilgi verdi (bir Türk eurovision temsilci de katılıyor -videomuzda 🙂).

UNESCON Festivali bu yıl ilk defa Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleştirilecek. 28-30 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte “6” On yıllık zaman aralıklarından bir katılımcı yer alacak ve bu eski Eurovision yarışmacıları çok özlediğimiz orkestra ile yer alacak 💃🏽🕺🏽. Detaylı bilgi ve bilet fiyatları için
https://www.unescon.de/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İşte keyifli sohbetimiz;

About the author

Enes

Eurovision ile ilk tanışmam 2007 yılında şans eseri olmuştu. Kanallar arasında dolaşırken denk gelmiştim ve tek bildiğim Kenan Doğulu’nun bizi temsil ettiğiydi. 2008 yılı da dahil olmak üzere izlememiş, ilgilenmemiştim. İlgimi çekmeye 2009 yılında başladım diyebilirim o gün bugündür takip ediyorum. Lizbon 2018'de yer almak kesinlikle bir hayalimin gerçekleşmesiydi, önümüzdeki yıllarda devam edeceğine inanıyorum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir