Viktoria Fanlarına Bebek Sürprizi!

 

Ukraynalı genç şarkıcı ve söz yazarı Viktoria Petryk’tan fanlarına bebek sürprizi…

Limasol, Kıbrıs’ta gerçekleştirilen 2008 Eurovision Çocuk Şarkı Yarışması’nda Ukrayna’yı “Matrosy” isimli şarkıyla temsil etmiş ve yarışmayı ikincilikle tamamlamıştır. Küçük yaşından beri müzik eğitimi alan sanatçının kız kardeşi ise Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da gerçekleştirilen 2012 Eurovision Çocuk Şarkı Yarışması’nda “Nebo” isimli şarkı ile Ukrayna’yı temsil etmiş ve 138 puan ile yarışmanın galibi olmuştu.

Hatırlanacağı üzere Ukrayna ulusal finalinde şansını birçok kez deneyen Viktoria istediği sonucu hiçbir zaman elde edememiştir. En son geçtiğimiz sene ulusal finalde sahne alan Viktoria şarkısı ‘Overload’ ile finale yükselememişti.

Viktoria’nın son gönderisine henüz 19 yaşında olan sanatçı yakın zamanda bir bebek sahibi olacak.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir