Volkan Konak’tan Jamala’ya Düet Çağrısı!

 

2016 Eurovision Şarkı Yarışması birincisi Jamala, Türkiye’ye özel verdiği röportajlarda Volkan Konak’a hayran olduğunu ve şarkılarını çok sevdiğini söylemişti.

Sevgisi yanıtsız kalmadı.19 Mayıs Atatürk’ün Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İzmir’de hayranlarıyla buluşan sanatçı, Jamala’nın Volkan Konak dinlediği üzere olan açıklamasının kendisini mutlu ettiğini belirtti ve “Meslektaşımın dünya televizyonlarına verdiği röportaj, Türkiye’den benden bahsetmesi bizi mesut bahtiyar eder o yüzden mutluyuz. Belki yazın açık hava tiyatrosunda bir düet yapabiliriz yani böyle bir proje olabilir” dedi.

Umarız bu düet gerçekleşir.

Kaynak:İHA

About the author

Enes

Eurovision ile ilk tanışmam 2007 yılında şans eseri olmuştu. Kanallar arasında dolaşırken denk gelmiştim ve tek bildiğim Kenan Doğulu’nun bizi temsil ettiğiydi. 2008 yılı da dahil olmak üzere izlememiş, ilgilenmemiştim. İlgimi çekmeye 2009 yılında başladım diyebilirim o gün bugündür takip ediyorum. Lizbon 2018'de yer almak kesinlikle bir hayalimin gerçekleşmesiydi, önümüzdeki yıllarda devam edeceğine inanıyorum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir