Yeni Bir Ödüllü Yarışma Daha… Kaçırmayın !

 

Altı haftanın sonunda bugün en popüler ulusal finallerden biri olan Melodifestivalen’in final gecesi gerçekleşecek ve hepimiz Kiev’de gerçekleşecek 62. Eurovision Şarkı Yarışması için İsveç’in seçeceği ismi öğreneceğiz.

12 ismin yarışacağı bu güzel gece için sizler için ödüllü bir yarışma düzenleme kararı aldık. Yapmanız gereken bu gece sonuç tablosunda  birinci (1.) ve sonuncu (12.) olacak olan isimleri doğru tahmin edip Facebook sayfamızdaki haberimizin altına yorum olarak yapmanız. Son katılım zamanı ise TSİ 22.00 olacak. O saatten sonra yapılan yorumlar ve düzenlenen yorumlar kabul edilmeyecektir. Birden fazla doğru cevabın olması durumunda, yorum sahipleri arasında çekiliş düzenlenecektir.

 1. Ace Wilder – Wild Child
 2. Boris René – Her Kiss
 3. Lisa Ajax – I Don’t Give A
 4. Robin Bengtsson – I Can’t Go On 
 5. Jon Henrik Fjällgren feat. Aninia – En värld full av strider 
 6. Anton Hagman – Kiss You Goodbye
 7. Mariette – A Million Years
 8. FO&O – Gotta Thing About You
 9. Nano – Hold On
 10. Wiktoria – As I Lay Me Down
 11. Benjamin Ingrosso – Good Lovin’ 
 12. Owe Thörnqvist – Boogieman Blues

Ödülümüz ise daha önceki yarışmalarda olduğu gibi sürpriz olacaktır ve yarışmamız Türkiye sınırları içerisindeki tüm katılımcılar için geçerlidir.

İyi seyirler, bol şanslar 🙂

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir