Yeni Logomuzla Karşınızdayız!

 

facebook1

Günden güne gelişen ve değişen sitemizin değerli takipçileri. Bu haberimiz sizler için geliştirdiğimiz bir özelliğimizi açıklıyor. Yeni logomuzun sizlere olan gizli mesajlarını açıklıyoruz…

simge1

“Logo’da ün ve sahne ışığını temsilen bir yıldız simgesi bulunmakta. Hepimiz birer starız aslında… Yıldız dinamikliği ve gençliğin ruhunu imgeleştirerek bir kuyruk taşımakta. Haberlerimizdeki hız ve samimiyet bu kuyruklu yıldızla simgeleşiyor. Kuyruk adımızı ve Eurovision’u temsilen E harini oluşturuyor. Ekibimiz ile 2 yarı final ve bir final de bu 3 çizgide bir araya geliyor. 5 köşeli yıldızımız aynı zamanda dans eder gibi çevik ve hareketli; bu da eğlenceli tarafımızı göstermekte. “escape” harflerimiz logoda birbirine kenetlenmiştir. Bu da beraberliğimizi, etiklere bağlılığımızı ve ilkelerimizi imgeliyor. Kırmızımız ve skala sağında ve solunda yer alan kardeş renkleri Turuncu ve Mor’da kurumsal renklerimiz oluyor. Renklerimizi hem sıcak hem soğuk tonlarda bir araya getiriyoruz. Aynı Escape’in ruhu gibi…”

logonet2

Logomuzun tasarımını gerçekleştiren sevgili Özgün Günyar’a teşekkürlerimizi borç biliriz.

logonet1

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir