Yunanistan: Demy’nin Şarkılarının İsimleri Açıklandı

 

Bu yıl Yunanistan’ı Demy’nin temsil edeceği açıklanmış ardından ise geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı ile Yunanistan’ın 2017 Eurovision Şarkı Yarışması süreciyle ilgili bilgilendirme yapılmıştı…Buna göre Demy 3 şarkı hazırlayarak bunları kanala sunacak ardından ise Yunanistan’ı temsil edecek olan eserin seçimine geçilecek. Yine gelen haberlere göre 3 şarkının 1’i ballad, 1’i yüksek tempolu dans şarkısı ve sonuncusu ise sürpriz bir tarzda olacağı belirtilmişti. Yine 3 şarkının İngilizce olduğu açıklanmıştı.

  1. Şarkı: Demmy’nin kız kardeşi tarafından yazılan şarkı pop rock türünde bir şarkı.
  2. Şarkı: Amerikan tipi bir ballad şarkı ve şarkının sözleri John Ballard’a ait.
  3. Şarkı: Ballad gibi başlayan güçlü bir dans şarkısı.

Tüm şarkıların konusu ise “Aşk”.

Demmy şarkılarını 6 Mart’ta videolarıyla birlikte tanıtacak. Bu tarihe kadar ise TV’de ve diğer ortamlarda şarkılar paylaşılmayacak. Jüri ve teloylar ile hangi şarkının Kiev’de Yunanistan’ı temsil edeceğine karar verilecek. Şarkıların isimleri ise şu şekilde:

1. “When the morning comes around”, sözler John Ballard’a ait.
2. “Angels”, sözler Demy’nin kardeşi Romy Papadea’ya ait.
3. “This is love”, sözler John Ballard ve Romy Papadea’ya ait.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir